חווית קניות באינטרנט לכל המשפחה
כיסוי לפנים
מעילים
אביזרי אופנה
שמלות ערבתקנון האתר

1.       תנאי שימוש

1.1 על-ידי שימוש, ביקור או דפדוף באתר , הנך מקבל/ת ומסכים/ה להתחייב לכל תנאי השימוש. אם אינך מסכים/ה לתנאים אלו אינך רשאי להשתמש בשירותי האתר   והדומיין  MONALO.co.il  מייל monalo@monalo.co.il

1.2   אתר MONALO  הינו  אתר שירותי פרסום ותיווך בלבד, ואין מלאי או סחורה בישראל. האתר מתרגם לשפה העברית את מודעת הספקים שעיקרם  מחו"ל. התמונות וזכויות היוצרים של התמונות וכן התוכן הפרסומי באתר הינם באחריות הספקים המפרסמים בלבד.

1.3   יש לציין כי מרבית הפריטים המוצגים הינם של ספקים מחו"ל ואינם בחסות הגנת סימן המסחר של בעל המותג בישראל.

1.4   האתר משמש כפלטפורמה מקוונת למכירות באתר המסחר האלקטרוני www.monalo.co.il . במסגרת התכנים באתר תוכל/י למצא הצעות רכישה  ומבצעים לפריטים שפורסמו בבית העסק של הספק. הנהלת  MONALO תסייע בכל מחלוקת ובעיה שתיווצר מול הספקים.

 

1.5   עם כניסתך לאתר הנך מסכים/ה לכללי "הגנת הפרטיות" המצויינים בסעיף 18 שלהלן, ולכל השינויים שיחולו באתר מעת לעת. אם אינך מסכים/ה – אין באפשרותך לעשות שימוש באתרנו ואו/ בשירותנו.

1.6   תנאי שימושך באתר משפיעים על זכויותך ועליך לקרא אותם בקפידה ולהבין את הנוגע לכל הנושאים.

1.7   אם יימצא שתנאי מסוים בהתקשרות ובכל האמור בזאת הוא בלתי חוקי, בטל או שאינו ניתן לאכיפה, הדבר לא ישפיע על בטלותם או על אי יכולתנו לאכוף התנאים האחרים.

1.8   אתר MONALO  שומר לעצמו את הזכות , על פי שיקול דעתה הבלעדי, לערוך שינויים , מעת לעת, בנוגע לאופן שבו הוא מפעיל את שירותיו. שימושך באתר או המשך שימוש בשירותי האתר לאחר שנעשו בו שינויים, משמעת שהסכמת לקבל שינויים אלו.

1.9    הקניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הרשמה לקניה באתר מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, ובמישה ויהיה שימוש רק בלשון זכר  או רק נקבה, הוא מטעמי נוחות בלבד.

1.10             רשאי להשתתף במכירה כל תושב/ת ישראל אשר מלאו לו 18 שנים וברשותו/ה כרטיס אשראי בתוקף, של אחת מחברות האשראי  .

1.11           אין באמור בתקנון זה כדי לגרוע מהוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

1.12           למען הסר ספק, המוצרים המוצעים למכירה באתר, מוצעים על ידי הספקים – שבעיקרם מחו"ל, ולא על ידי MONALO"   " או בעלי האתר. האחריות למסירת ולאספקת המוצרים/השירותים, מתן אחריות וכדומה, מוטלת על הספקים באופן בלעדי ואין לראות ב- " MONALO " כמי שחבה באחריות כלשהי בגין מכירתם. אולם אתר MONALO"   "  אחראי למתן שירות נאות וקבלת מוצר תקין ושבע רצון , סיוע ובירור . לא עניין ה"מוסר" הינו הספק מחו"ל שממנו נשלחה החבילה.

1.13           אין לבצע רכישה סיטונאית באתר.

1.14           אתר  MONALO"   "      אין אחריות לטיב ומקור המוצרים .

2         מידע אודות האתר והשימוש בו :

2.1 אתר MONALO הינו מתווך לזירת אינטרנט אופנה בינלאומי. תיווך מול ספקי אופנה מחו"ל , לרבות ספקים בודדים מישראל.

2.2   האתר: www.monalo.co.il   מציע שירותי און-ליין אקטיביים באינטרנט. האתר מציע למשתמש לרכוש מוצרים ו/או שירותים ממיטב היצרנים והמשווקים במחירים אטרקטיביים  , ישירות מהספק בחו"ל אשר התחייב לסחורה שעברה את זכויות הקיניין והחוק. ומתחייב כלפינו כי יש את כל האישורים בידו על הסחורה הנדרשים + אין צורך להחזקת מחסנים בישראל כך  שכל אחריות מוטלת על הספק בחו"ל  וההזמנות מאתר הפרסום של הספק בחו"ל ישירות במשלוח ממנו לצרכן בישראל ואין כל קשר.

2.3   יובהר בזאת , MONALO   אינה זו שמוכרת את המוצרים ו/או השירותים ו/או מחזיקים מלאי כלשהו בישראל ואו דגמים כלשהם המוצגים באתר, אלא המוכר הינו בית העסק שהציע את המוצר ו/או השירות ו/או המבצע בחו"ל והינו מבעלי האתר . האתר מהווה פלטפורמה בלבד להצגת והזמנת המוצרים ופרסום סליקה  המופיעים בו ואין לראות בו "מוכר".

2.4   בכל יום יוצגו באתר עסקאות שונות ומגוונות לרכישת מוצרים ו/או שירותים לקהל הצרכנים .העסקאות מוצגות באתר בזמן אמת, וברוב המקרים הן מוצגות 24 שעות ביממה. ע"י לחיצה על כפתור "קנה עכשיו" הנך למעשה מבקש מ MONALO   להזמין בשמך ועבורך את המוצר ו/או השירות בהתאם לפרטים ולתנאים המופיעים בעמוד בו הוא מפורסם באתר ובהתאם לתקנון השימוש של  MONALO   .

2.5   . ליד כל מוצר/ שירות המוצע למכירה באתר, יופיע מחיר המוצר ותיאור קצר ותמציתי אודותיו, הנמסר באחריותו הבלעדית של המוכר בחו"ל.  מחיר המוצר, הינו מחיר המוצר, טיפול ומשלוח ללא קשר למוצר עצמו והשירות, וכל דבר אחר הנוגע לעסקה, כפי ש  MONALO  תמצא לנכון לפרסם.. במידה ויתגלו פערים בין הפרסום למוצר שהתקבל ,  נדאג לפנות לספק להחלפה או לקבלת  החזר כספי /פיצוי .בניקוי דמי משלוח וטיפול לפי חוק הגנת הצרכן.

2.6   בעת ההרשמה למכירה תתבקש/י  למסור את הפרטים הבאים: שם, דואר אלקטרוני, וכן את פרטי כרטיס האשראי שברשותך או שתופנה/י לחשבון ה- PAYPAL  שלך. ללא מסירת הפרטים המלאים, לא תוכל/י להשתתף במכירה. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית עפ"י חוק. הספק ו/או בית העסק ו/או המוכר יהיה רשאי לבטל השתתפות לקוח במכירה, היה ואותו לקוח הגיש פרטים כוזבים. האתר מאובטח לרכישה.

2.7   רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי שניתן ויתקבל אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תאושר קניתך. מועד הגשת ההצעה ייחשב כמועד שנקלטה ההצעה. הרכישה באתר מאובטחת לחלוטין והאתר אינו רואה את מס' האשראי אל רק חברת הסליקה.  

2.8   מחיר המוצר/ השירות הינו המחיר כפי שמוצע על ידי המוכר בעסקה הזוותוספת עלויות נוספות, ואינו בהכרח משקף את המחיר הנמוך ביותר בשוק. השוואת מחירים הינה באחריותו של הלקוח בלבד.

2.9   יובהר כי כמות המוצרים המוצעת למכירה בכל הצעת רכישה תקבע מראש לפי שיקול דעתה של  MONALO .

2.10             לאחר הרכישה, ישלח אליך מיידית במייל אישור מס' עסקה וקבלה.

2.11           הנהלת MONALO שומרת לעצמה את הזכות לבטל מכירה כלשהי, באם יתברר לה שחלה טעות אנוש או טעות טכנית בהצגת פרטי המוצר, מחירו, תנאי התשלום, מספר הקונים המינימאלי הנדרש להתממשות העסקה או כל עניין אחר ואו חסר מן המלאי ויבוצע החזר כספי. במקרה של טעות כאמור, תשלח לרוכשים הודעה מתאימה לכתובת הדואר האלקטרוני.

3         גישה לאתר

3.2   על מנת לרכוש מוצרים ו/או שירותים המוצגים באתר, עליך להיות בן 18 שנה ומעלה.

3.3   השירותים והתוכן שבאתר הינם לשימוש אישי בלבד ואינם לשימוש מסחרי. שימוש לא מורשה באתר, יביא לסיום ההתקשרות עימנו ואתר   MONALO     שומר לעצמו את הזכות לפנות לכל ההליכים המשפטיים העומדים בפניה במידה ונפגעו זכויותיה משימוש שלא כדין.

4         החשבון  שלך

4.2   דף החשבון יאפשר לך צפייה ישירה בהזמנות.

4.3    במידה והנך משתמש/ת  באתר או בשירותים  של MONALO , הנך מצהיר ומתחייב שכל המידע שסיפקת  לאתר הינו מלא ומדויק. באחריות הבלעדית של הלקוח לשמור על סודיות המידע בחשבונו, לרבות הסיסמה שלו, ולדאוג להגבלת הגישה למחשב שלו. בנוסף לאמור, הנך מסכים/ה לא להתחזות לאף אדם אחר בזמן השימוש באתר. ע"י השימוש באתר, הנך מסכים/ה לקבל על עצמך אחריות לכל הפעילויות שמתרחשות תחת חשבונך או סיסמתך באתר. זו גם אחריותך המתמדת לספק לנו ולעדכן אצלנו את כתובת האימייל המדויקת שלך, כתובת למשלוחים, מספר טלפון, כרטיס אשראי בתוקף ומידע על חיובים כספיים בקשר לשירותים שלנו.

4.4   MONALO שומרת לעצמה את הזכות למנוע ממך להשתתף במכירה/ות ולרכוש מוצרים דרך האתר בכל אחד מהמקרים הבאים:

4.4.1         אם נמסרו פרטים שגויים.

4.4.2         אם בוצע מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע ב  MONALO

4.4.3         אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

4.4.4         תשומת ליבך, כי הגשת פרטים כוזבים, התחזות לאדם אחר או שימוש בפרטי כרטיס אשראי של אדם אחר מהווים עבירות פליליות ע"פ חוק .  MONALO  רשאי לנקוט בצעדים משפטיים כנגד מגישי פרטים כוזבים, כולל תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו ל MONALO ,  ו/או למי מטעמו, עקב שיבוש הליכי המכירה באתר, או מכל סיבה אחר.

5 . קניה בטוחה באחריות

5.1    אתר MONALO  מאובטח   בשירותי אבטחה .

5.2  אתר MONALO     מתחייב לא לגבות דבר מעבר לחיובים שרשאי לגבות.

5.3  אתר MONALO מתחייב לא למסור את פרטי הלקוח ופרטי העסקה  לצד שלישי פרט לספק בחו"ל ולחברת האשראי, כל עוד אין אילוץ או הצדק בדין המאלץ אותו לעשות כן.

לאתר MONALO  אין  אין מלאי השייך לו בישראל  או בעולם ולכן את מרבית המוצרים להחלפות/ החזרות יש לשלוח ישירות לספק בחו"ל.  אולם הספק המפרסם לא ישא בשנית משלוח שהולך לדואר הבינלאומי ולכן העלות תחול על המזמין.

6 . תשלום עבור המוצרים

6.1 המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ אלא אם צויין  במפורש  אחרת . הנהלת MONALO אינה אחראית  האם יבקשו תשלום מכס ואו עיכוב זמן האספקה בגלל המכס בישראל.

6.2 עסקה שאושרה מהווה קניה של המוצר, ומחייבת את הלקוח בתשלום מלא עבור המוצר/השירות במחיר שמוצג באתר. על ידי האישור קניה באתר , הלקוח מסכים ומאשר לגבות מחשבון כרטיס האשראי שהציג/ה את הסכומים בגין הרכישות שביצעת דרך האתר.

6.3 MONALO אינה אחראית לכל עמלות בנק נוספות, חיובי ריביות, חיובים כספיים, חיובי אוברדראפט (יתרות חובה), או כל עמלה ו/או חיוב אחר הנגרם כתוצאה מחיובים שנגבו על ידיו.

6.4  המלאי משתנה מדי יום ובאם הספק שולח מוצר תואם לאותו המותג ואו אותו המותג בגרסא מעט שונה אין  MONALO  אחראי על כך בהחלפה . אולם ינסה לעזור במקרה ולבוא לקראת הלקוח.

6.5  יתכן ובתווית תופיע מידה  לפי הגזרה של המוצר בהתאם למידות האירופאיות ולא המידות הנהוגות בישראל. על הלקוח/ה חובת בדיקת המידות טרם הרכישה.

 

7 . ביטול עסקה

7.1 ביטול עסקה הינה – בקשה לביטול עסקת קנייה מצד הלקוח .מרגע שליחת המוצר בדואר ניתן לבטל עסקה רק לאחר הגעת המוצר.

7.2 דמי ביטול הזמנה יהיו 5% מסך העסקה לפי חוק הגנת הצרכן או 100 ש"ח. ניתן לבטל כל הזמנה על ידי הודעה בכתב ו/או מייל . לאחר משלוח בדואר לא ניתן לבטל, אלא לאחר קבלת המוצר ושליחתו חזרה לספק בחול,  ואז הוצאות המשלוח חזרה יהיו על המבטל/ הרוכש.

7.3 MONALO  אינו אחראי באם המוצר לא נאסף מדואר ישראל וחזר חזרה לחו"ל עקב רשלנות הדואר או הרוכש.  על הרוכש חלה חובת האחריות למעקב  מיקום המוצר .

7.4  מרגע שהמוצר נשלח לישראל לבית הלקוח, אינך יכול/ה לבטל ההזמנה מכיוון שלא ניתן לעצור את הדואר האווירי.

7.5  במקרה  של ביטול רכישה, תזכה MONALO את הלקוח בתוך 15 ימי עסקים מיום קבלת ההודעה על הביטול, סכום יחסי למחיר העסקה כפי שמצויין בחוק להגנת הצרכן. MONALO  אינו אחראי לזמן טיפול של חברת האשראי בהעברת הזיכוי הכספי.

7.5 לא תינתן אפשרות לביטול עסקה כאמור, אם סופק המוצר או השירות ללקוח.  זמן האספקה של כל המוצרים בין 25-60 ימי עסקים -לא כולל שישי שבת וחגי ישראל.  MONALO אינו אחראי  במידה ויהיו עיכובים במשלוח בין אם ימים ובין אם מס' חודשים בגלל בית הדואר בישראל ואו בית הדואר בחו"ל, ואו רשלנות כלשהי של צדדים אחרים במשלוח, אולם יכולה לפצות את הלקוח  מלפנים משורת הדין בקניה הבאה במחיר הנחה במידה וחיכו יותר מהמזמן המקובל של ימי העסקים. ולא תוכל להחזיר את הסכום עד לקבלת הפריטים בפועל מול הספק המפרסם מאחר ויש ביטוח על המוצרים.

7.6  באם התקבל מוצר פגום ו/או שהוא שונה מהותית מהנרכש, יש לצלם ולשלוח תמונה להנהלת האתר על מנת שנוכל להעביר לספק המפרסם.

7.7 ימי העסקים שלנו הנם- יום ראשון עד יום חמישי , 9:00-17:00, זמן ישראל. משלוחים אוויריים מהירים יבוצעו על ידי חברות שילוח בינלאומיות ועד 15 ימי עסקים מיום קבלת התשלום על המוצר.

7.8 לאתר MONALO הזכות המלאה לשנות את חברת המשלוח לכל מוצר. במידה והרוכש  בוחר משלוח מהיר בחברה מסויימת, התשלום יחול על הרוכש.

8 .  סיום שימוש והתקשרות עם האתר

8.1 MONALO  רשאי לחסום כניסה/גישה לאתר, של משתמש/ת או להשעות את אפשרות הכניסה/גישה, מכל או מחלק של האתר ללא צורך בהודעה מוקדמת, בגין כל התנהגות/פעולה, אשר לפי שיקול דעתו הבלעדי, היא/הוא  מפר/ה דין כלשהו או שהיא/הוא  מזיקה לאינטרסים של משתמש אחר, ספק, צד שלישי , מפרסם, מממן, מעניק חסות, מעניק רשיון , נותן שירותים או החברה עצמה.

8.2 משתמש יכול לבטל את רישומו לאתר און-ליין בכל זמן, והביטול יכנס לתוקף מיידית. לא יינתנו החזרים כספיים או זיכויים עבור עסקאות שכבר אושרו ומוצרים ו/או שירותים שכבר נרכשו, אלא כאמור בסעיף 7 לעיל.

9. תקשורת אלקטרונית

ע"י שימוש בשירותים שלנו, הנך מסכים/ה לקבל תקשורת אלקטרונית .תקשורת כזו, עשויה לכלול מידע על חשבונך. התקשורת הזו הינה חלק בלתי נפרד מהמנוי שלך לשירותי  MONALO .

10.    התנהלות המשתמש באתר

על- ידי שימוש באתר הנך מסכים/ה לתנאים הבאים בנוסף:

10.1 לא להעלות, לפרסם, לשלוח במייל או בכל דרך אחרת להעביר תוכן כלשהו שמכיל וירוסים, לתוכנות או לכל קוד מחשב אחר, מסמכים או תוכניות, שתוכנן, עלול להפריע, להרוס או להגביל את השימושיות של כל תוכנת מחשב, חומרה, ציוד או תוכן הקשור לאתר.

10.2 לא להפריע בכל אופן לשירותים או לרשת הקשורים לאתר.

11.3 לא להפר אחד מהנהלים , המדיניות או הרגולציה של הרשתות הקשורות לאתר והתנאים המוצגים באתר.

10.4 לא להתנהל באופן פוגעני במהלך השימוש בשירותים או באתר תוך התחזות לאדם אחר למטרות לא חוקיות.

10.5 הנך מסכים/ה להיות אחראי/ת אישית ולשפות במלוא גובה הסכום את  MONALO ומי מטעמה, עבור כל נזק ישיר, עקיף ו/או תוצאתי, לרבות ניסיון להורדה לא מורשית או שכפול אחר של חומרים מהאתר, לבד או יחד עם אחר, או תחת סמכותו של כל אדם אחר, ללא הגבלה.

10.6 בשום מקרה לא תחול על  MONALO או מי מטעמו אחריות כלשהי לנזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי, ו/או בגין כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר,ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע  monalo ו/או מי מטעמו על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע/ת רצון מחלק כלשהו של האתר או מאחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב/י אלינו ונבחן את פנייתך בקפידה.

11 . ביקורת משתמשים ותכנים אחרים

11.1 מבקרים יהיו רשאים לכתוב באתר הערות, הצעות, רעיונות, תגובות, שאלות או תכנים אחרים, כל עוד התכנים אינם לא חוקיים, מגונים, מאיימים, משמיצים, פולשים לפרטיות, מפרים זכויות קניין רוחני, או באופן אחר פוגעים בצד שלישי או מעוררים התנגדות.

11.2  פרסומים כאלו לא יהיו מורכבים או מכילים וירוסי תוכנות, קמפיינים פוליטיים, שידול מסחרי, מכתבי שרשרת, מסות של מיילים או כל סוג אחר של "דואר זבל" .

11.3 אינך מורשה להשתמש בכתובת דוא"ל שקרית, להתחזות לכל אדם או ישות אחרת, או להונות באשר למקוריות של תוכן כלשהו. MONALO רשאית  לעשות שימוש בכל הערה, מידע, רעיון, עקרון, ביקורת, תגובה, או טכניקות או חומרים אחרים שאתה עשוי לשלוח אליה (גם מבלי ליידע או לפצות), לכל מטרה שתמצא לנכון. אם אכן פרסמת תוכן או חומר, וכל עוד  MONALO  לא  ציין מפורשות אחרת הנל מעניק ל MONALO   את הזכות להפיק מחדש , לאמץ, לפרסם, לתרגם, להפיץ ולהשתמש בתכנים כאמור בכל סוג של מדיה.

11.4  בהסכמתך על תנאי תקנון זה, הנך מצהיר ומתחייב: (1) הנך הבעלים או בעל השליטה בכל הזכויות של התכנים שפרסמת ;התוכן הינו מדויק; (2) שימוש בתוכן שסיפקת לא מפר את המדיניות של MONALO ',ולא  יגרום נזקים לכל אדם או יישות, במידה וכן תעשה/י כן,  את/ה תשפה/י את MONALO  על  כל תביעה בגין תוכן שאת/ה סיפקת. 

12. זכות קניין

12.1  המשתמשים מאשרים כי האתר  www.monalo.co.il  מכיל מידע, תוכנה, תמונות, גרפים וחומרים אחרים (כולם יחד: "תכנים"), אשר מוגנים ע"י זכויות יוצרים, זכויות מבצעים, סימני מסחר, סודות מסחריים או זכויות קנייניות אחרות, וזכויות אלו הן בנות  תוקף ומוגנות בכל הדרכים, במדיה ובטכנולוגיה, אשר קיימות נכון להיום, וכן כאלו שיתפתחו בעתיד. כל התכנים נתונים תחת זכויות יוצרים בהתאם לחוק זכויות יוצרים בישראל,  MONALO   הינו בעליהן של זכויות אלו, לרבות בבחירה, עיצוב, תיאום, הסדרה והשבחה של תכנים כאמור. למשתמש אסור לשנות, להסיר, למחוק, להגדיל, ליצור נגזרת עבודה או לנצל בכל דרך שהיא אחד מהתכנים, בשלמותם או בחלקם.

 

12.2 בהסכמתך על תקנון זה, הנך מסכים/ה שלא להשתמש בכל מכשיר, תוכנה או פעולה שנועדו להפריע או לנסות להפריע לעבודתו הנאותה של האתר או כל התנהלות באתר. הנך מסכים/ה לא לעשות מעשה שכופה עומס בלתי סביר או גדול באופן לא פרופורציונאלי, על התשתית של האתר. חלק מהמידע באתר מעודכן על בסיס "זמן אמת" והוא קניינה או כפוף לזכות/רשות שימוש של MONALO  מכל צד שלישי , הנך מסכים לא להעתיק, לשכפל, לשנות, להתאים, ליצור נגזרות עבודה, או לפרסם בציבור כל מידע (מלבד המידע שלך) מהאתר.

13. זכויות מקוונוות ("און ליין")

MONALO  עשוי לפקח ולשלוט באמצעים אלקטרוניים, בשטחי פרסום או שימוש אחר של משתמשים באתר, ואף לחשוף ולמסור כל מידע, מוקלט או בתקשורת אלקטרונית מכל סוג, (1) כדי לקיים הוראות חוק כלשהו, רגולציה או דרישה ממשלתית; (2) אם הפעלה כאמור הכרחית או נחוצה כדי להפעיל את האתר; או (3) להגן על זכויות הקניין של  MONALO  משתמשים, מממנים, מעניקי חסות, ספקים, מעניקי רישיונות או מפרסמים. 

 

13.1 MONALO  אינו אחראי לסנן, לפקח, לערוך או לשלוט בתכנים כאמור. עם היוודע על הפרה לכאורה, השמצה, פגיעה, תוכן לא חוקי או פוגעני MONALO  עשוי לבדוק את ההאשמות ולקבוע, על-פי שיקול דעתו הבלעדי, אם יש מקום להוציא או לבקש להוציא תכנים כאמור מהאתר. 13.2   MONALO   שומר לעצמו את הזכות לאסור התנהלות, קשר או תוכן, שעל-פי שיקול דעתה הבלעדי, סביר שיהיה מזיק למשתמשים אחרים, לאתר, לקהילות המתחברות לאתר, או כל זכות של MONALO   או של צד שלישי, שלא להפר כל דין. בלי לסתור את האמור לעיל, לא MONALO   CO., ולא ספקיו, סוחריו, מממניו, מעניקי חסויות, מעניקי רישיונות, מפרסמים, אינם יכולים להבטיח עריכה מיידית או הסרה של תוכן שנוי במחלוקת לאחר שפורסם באתר. בהתאם לכך,  MONALO   , מנהליו  עובדיה או סוכניו, ספקים, מממנים, מפרסמים, מעניקי חסויות, מעניקי רישיונות, לא יישאו באחריות בגין כל פעולה או מחדל בהקשר להתנהלות, תקשורת או תוכן באתר.

14 . זכויות יוצרים

עיצוב האתר, הטקסט, הגרפיקות, בחירתם וסידורם, וכל זכויות היוצרים על התוכנה, הינם של  MONALO   וכל הזכויות בהם שמורות  MONALO   בלבד. כל שימוש אחר בחומרים באתר הזה, לרבות שכפול לצורך שינוי, הפצה או פרסום - אסור בתכלית האיסור ומהווים עבירה עפ"י כל דין.

15 . סימני מסחר

MONALO  , האתר, הלוגו של האתר וכל כותרת שהיא המצויה באתר, גרפיקות תמונות של מוצרים מותאמות וכפתורי אייקונים, הם סימני שירות ו/או סימני מסחר של  MONALO   כל יתר סימני המסחר, שמות מוצרים ,שמות וסמלילים של חברות המצויים באתר, הינם קניינם של בעליהם, בהתאמה.

16 . הגנה על פרטיות

16.1  MONALO   דואג לפרטיות של לקוחותיה ואינו מעביר את הפרטים אודות לקוחותיו לאחרים, פרט לספקים בחו"ל כתובת נמען. יחד עם זאת, הנך מבין ומסכים כי  MONALO   יעביר את פרטיך וכל מידע אשר יהיה ברשותה על מנת לציית לחוק, בין אם תתבקש לעשות זאת על ידי גוף משפטי או ממשלתי בעל סמכות, ובין אם לפי שיקול דעתה צעד זה נחוץ, על מנת לשמור על החוק.

16.2 כמו כן, הנך מבין ומסכים כי  MONALO   יעביר את פרטיך וכל מידע אשר יהיה ברשותה, לרבות תוכן, אם צעד זה נדרש על מנת לאכוף את תנאי השימוש, או על מנת להשיב לתביעה משפטית הטוענת כי תוכן זה מפר זכויות צד שלישי, או על מנת להגן על הזכויות, הרכוש והבטיחות של  MONALO   לקוחותיו, עובדיה והציבור הכללי.

16.3 הנך מסכים ומאשר כי אין לך כל התנגדות לכך ש  MONALO   ו/או מי מטעמו, ישלחו לתיבת המייל שלך פרטים אודות מוצרים ו/או שירותים המוצגים באתר למכירה. במידה והינך מעוניין/ת להפסיק את השירות הזה, ישנו קישור באתר, המאפשר לך ע"י לחיצה עליו, להפסיק קבלת עדכונים ופרסומים לתיבת המייל שלך.

17. הגבלת אחריות

17.1.  MONALO   אינו מייבא, מייצר, משווק, מוכר או מספק את המוצרים ו/או השירותים המוצגים באתר, ולפיכך אינו נושא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לטיבם, התאמתם לצרכייך ו/או למפרט הטכני וכו' כל האחריות מוטלת על הספק בחו"ל ..

17.2 כפי שהובהר לעיל, האתר משמש רק כבמה להצגת המוצרים, ולרכישות קבוצתיות במחירים אטרקטיביים. בדיקת המוצר, איכותו, טיבו, כדאיות העסקה וכל היוצא בזה, הינם באחריותו הבלעדית של המשתמש. נוסף על כן, יודגש כי   MONALO    לא נושא באחריות בגין שירותים בעלי סיכון גופני גבוה שנרכשו דרך האתר (כדוגמת ספורט אתגרי).

17.3. הנך מתחייב שלא לבוא בכל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלשהי, במקרה שבו רכשת דרך האתר מוצר ו/או שירות פגום ו/או באיכות ירודה ו/או שלא תואם את התמונה המופיעה באתר וכיוצ"ב. בדיקתם של אחריות המוצר ומדיניות החלפת המוצרים שנרכשו מבעלי העסק, הינם באחריותך האישית בלבד.

17.4. איננו נושאים בכל חבות או אחריות לכל טעות או מחדל בתוכן האתר; לכל כשל, איחור או הפרעה במשלוח של כל תוכן שמכיל האתר; לכל אבידה או נזק שנוצר עקב שימוש בתוכן המצוי באתר; או לכל התנהלות שנעשית ע"י משתמשים באתר. בנוסף,  MONALO   לא לוקח על עצמו את אחריות בדבר הסתמכות לקוחות ו/או מבקרים על מידע הזמין דרך האתר, אשר אינו המידע הנוגע ישירות לשירותים המוגדרים שהיא מעניקה ומשאירה בידי הלקוח את הבחירה בדבר הסתמכות על הדיוק והעדכניות של מידע הנ"ל הזמין דרך האתר.

17.5.  MONALO   לא יישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר אשר אינו בשליטתו המלאה.

17.6. בשום אופן, לא יהיו  MONALO  , בעלי מניותי u , מנהלי u , עובדי u או האתר, אחראים (יחד או לחוד) כלפיך, עבור כל נזק, ישיר או עקיף, עיקרי או במקרי, ישיר או תוצאתי, או לנזק הנגרם מאובדן שימוש, נתונים, או רווחים, בין אם ידעת על האפשרות של קרות הנזק ובין אם לאו, ועל כל עילה של חבות, הצומחת משימוש במידע אשר באתר.

17.7. גם אם רשות מוסמכת כלשהי, תיקבע כי הוראה מהוראות סעיף זה, או כל הוראה אחרת בתקנון השימוש הזה, אינה תקפה או אינה ישימה, ימשיכו לעמוד בתוקפן המלא כל יתר הוראות התקנון, כולל כל יתר הוראות סעיף זה.

     18. מדיניות  משלוחים , החזרת מוצרים, ביטולים

    18.1 לאחר שהלקוח/ה אישר הזמנת מוצר , יבצע תשלום באמצעות  PAYPAL   או כרטיס אשראי. עד 24 שעות מיום קבלת אישור על התשלום מהחברות כאמור,  MONALO  מתחייב לבצע הזמנה  באתר הספק . המוצר יישלח  באמצעות הדואר  לבית הרוכש/ת ישירות מבית הספק בחו"ל/ בארץ תוך 15 ימי עסקים  מיום קבלת התשלום.

18.2 המוצר יישלח ארוז לדואר המקומי בארץ שבה נרכש  ויועבר בדואר אווירי לדואר ישראל . הפריט יגיע ללקוח באמצעות דואר ישראל,לתיבת הדואר או כדואר רשום על פי חוקי דואר ישראל.

    18.3 המשלוח מבית הספק לבית הרוכש ישולם על ידי MONALO  ולכן עבור הרוכש יהיה  חינם  כאשר יישלח בדואר אוירי רגיל על פי מדיניות אותה הארץ. הגעת פריט עד 60 ימי עסקים. במידה וישנה דרישה למשלוח מהיר, ייגבה תשלום נוסף מהרוכש/ת בהתאם למדינייות המשלוחים  ממנה יוצא הפריט.

    18.4  ביטול, החלפה  והחזרת  מוצרים תיתכן על  פי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה),   

   התשע"א-2010 של ישראל.  ככל, ניתן לבטל קניה  עד 24 שעות ובתנאי שהפריט טרם נשלח   לדואר. במידה ותתבקש ביטול עסקה לאחר קבלת המוצר, הרוכש/ת יישא בעלויות המשלוח חזרה.  הנהנהלת   MONALO שומרת לעצמה הזכות במקרים מסוימים לשלוח את המוצר המוחזר לחו"ל. לשם כך הרוכש שביטל ייצור  קשר עם הנהלת MONALO  ותינתן הכתובת בישראל למשלוח הפריט . לשם הבהרה , עלות המשלוח בישראל יחול על השולח/ הקונה שביטל את העסקה.  זיכוי יחסי על העסקה יתקיים רק לאחר הגעת המוצר לספק, ביצוע ביטול על ידי הספק והעברת זיכוי כספי.

18.5 למען הסר ספק, כל מוצר אשר בוצע בו שימוש אינו זכאי להחלפה/החזר. על כל המוצרים המוחזרים להיות במצב חדש, ללא שימוש, ועם תגיות ואריזה מקוריות ויש להעביר אישור על מועד קבלת החבילה. ניתן להחזיר עד 2 ימי עסקים מיום הקבלה בדואר.

 

19    עמלות/ מיסים : מרגע הגעת המוצר לארץ העמלות הינן  באחריות לקוח שרכש הפריט. רצוי להתעדכן מאתר רשות המיסים בנוגע לתנאי החוק. על גבי החבילה תוצמד על ידי הספק מחיר הפריט לצורכי מס.

 

 20. סמכות שיפוט

ההסכם הזה יפורש וידון בהתאם לחוקיה של מדינת ישראל, והנך מסכים ליתן סמכות שיפוט בלעדית למערכת בתי המשפט בהקשר לכל סכסוך אשר חלילה יתרחש בינך לבין  . MONALO  


 

טואול בניית אתרי אינטרנט